Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM AOVO ES LIGHT 250 W černá

S elektrokoloběžkou AERIUM AOVO ES LIGHT se již nemusíte spoléhat na MHD ani ztrácet čas v dopravních špičkách. Skládací elektrokoloběžka AERIUM AOVO ES LIGHT vás zaveze kamkoliv a kdykoliv. Tato elektrická koloběžka vám zpříjemní jízdu díky jednoduchému a chytrému ovládání, její praktická skládací konstrukce navíc umožňuje snadné uskladnění ve škole nebo v práci.

Vysoce výkonný elektromotor se postará o vysokou dojezdovou vzdálenost, na jedno nabití s ní můžete najet 30-35 km. Díky pohodlnému sedadlu se nebudete bát koloběžku využít i na delší trasy. Pevná 5 palcová kola Vám zajistí perfektní stabilitu na jakémkoliv povrchu. Využijete ji tak nejen při cestě do práce nebo do školy, ale také na chatě nebo na dovolené. Díky chytré aplikaci si kdykoliv zobrazíte rychlost, baterii, ujeté kilometry či nastavíte maximální rychlosti.

Cena: 8 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY

Díky svým kompaktním rozměrům je elektrokoloběžka velmi skladná a můžete si jí vzít kamkoliv s sebou!

SMART APLIKACE

Tato koloběžka není jen praktická, ale i chytrá! Po spárování se SMART aplikací ji můžete zamknout nebo nastavit omezovač maximální rychlosti.

SNADNÁ MANIPULACE

Nenechte se omezovat prostorem! Lehká konstrukce a jednoduchý systém skládání umožňuje komfortní manipulaci a transport, ať už vyrážíte kamkoliv.

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST

Výkonný elektromotor umožňuje dosažení rychlosti až 28 km/h, a tak vás všude dopraví včas, i když jste ve skluzu.

AERIUM AOVO ES LIGHT 250 W černá
AERIUM AOVO ES LIGHT 250 W černá
AERIUM AOVO ES LIGHT 250 W černá
AERIUM AOVO ES LIGHT 250 W černá

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace