Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM AOVO ES MAX 350 W černá

S elektrokoloběžkou AERIUM AOVO ES MAX se již nemusíte spoléhat na MHD ani ztrácet čas v dopravních špičkách.

Skládací elektrokoloběžka AERIUM AOVO ES MAX vás zaveze kamkoliv a kdykoliv.

Tato elektrická koloběžka vám zpříjemní jízdu díky jednoduchému a chytrému ovládání, její praktická skládací konstrukce navíc umožňuje snadné uskladnění ve škole nebo v práci. Vysoce výkonný elektromotor se postará o vysokou dojezdovou vzdálenost, na jedno nabití s ní můžete najet 50 km.

Díky pohodlnému sedadlu se nebudete bát koloběžku využít i na delší trasy. Velká 10 palcová kola Vám zajistí perfektní stabilitu na jakémkoliv povrchu. Využijete ji tak nejen při cestě do práce nebo do školy, ale také na chatě nebo na dovolené. Zmáčknutím jednoho tlačítka zvládnete zapnout i vypnout koloběžku, upravit rychlost či zapnout a vypnout světla.

Cena: 16 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

ZVÝŠENÁ NOSNOST

Ani vyšší hmotnost vás nezastaví! Zesílená konstrukce elektrokoloběžky přináší zvýšenou nosnost, která dosahuje až 120 kg.

SMART APLIKACE

Tato koloběžka není jen praktická, ale i chytrá! Po spárování se SMART aplikací ji můžete zamknout nebo nastavit omezovač maximální rychlosti.

SNADNÁ MANIPULACE

Nenechte se omezovat prostorem! Lehká konstrukce a jednoduchý systém skládání umožňuje komfortní manipulaci a transport, ať už vyrážíte kamkoliv. MAXIMÁLNÍ

RYCHLOST

Výkonný elektromotor umožňuje dosažení rychlosti až 31 km/h, a tak vás všude dopraví včas, i když jste ve skluzu.

AERIUM AOVO ES MAX 350 W černá
AERIUM AOVO ES MAX 350 W černá
AERIUM AOVO ES MAX 350 W černá
AERIUM AOVO ES MAX 350 W černá
AERIUM AOVO ES MAX 350 W černá

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace