Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM Coolfly 1600 W

Terénní elektrokoloběžka AERIUM Coolfly 1600 W Dual černá Hledáte stroj, který bude užitečný pro rychlé a efektivní cestování, a zároveň si s ním užijete spoustu zábavy? Máme pro Vás řešení! AERUIM Coolfly je velmi praktická elektrokoloběžka, které splňuje všechny Vaše požadavky. Dva elektromotory napájené vysokokapacitní baterií poskytují extrémní výkon, což doplňuje velice jednoduchý, ale pohledný design.

Elektrokoloběžka AERIUM Coolfly je designová koloběžka, které se dá zcela složit pro snadnou přepravu. Má vestavěnou lithiovou baterii, která je velmi úzce spojena s tělem koloběžky a sladěna s designem rámu. Díky tomuto je její vzhled velmi moderní a dynamický. Elektrokoloběžku lze také velmi rychle složit a vy ji poté jednoduše vložíte třeba do kufru či výtahu.

Cena: 38 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

SNADNÉ SKLÁDÁNÍ

Koloběžka je maximálně skladná, už žádné omezování během cestování! Skládací konstrukce umožňuje složení během jedné vteřiny!

KAPACITA BATERIE

Koloběžka má integrovanou lithiovou baterii s kapacitou 15.6 Ah, díky které na ní dokážete ujet až 50 km na jedno dobití.

LEHKÁ KONSTRUKCE

Rám elektrokoloběžky je z hliníku, díky čemuž je koloběžka lehká a odolná.

POHODLNÉ NABÍJENÍ

Při používání elektrokoloběžky určitě oceníte velmi rychlé nabíjení baterie. Díky tomu bude koloběžka během krátké chvíle připravena k dalšímu použití.

AERIUM Coolfly 1600 W
AERIUM Coolfly 1600 W
AERIUM Coolfly 1600 W

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace