Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM Hubsan Blackhawk 2

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo černý je profesionální kvadrokoptéra, která přináší skvělý výkon a širokou škálu funkcí, čímž se stává ideálním společníkem pro nadšence bezpilotních letounů. Jeho nejvýraznějším rysem je kvalitní obraz ve 4K rozlišení, který zajišťuje ostré záběry za každých podmínek. Díky vysoce kvalitní kameře umístěné na přední části dronu můžete zachytit ohromující záběry z ptačí perspektivy.

Jednou z výhod modelu AERIUM Hubsan Blackhawk 2 je extrémně dlouhá doba letu. S jedním nabitím první baterie můžete létat až 53 minut, a s další baterií pak dalších 33 minut. Dohromady tedy můžete s dronem manévrovat až hodinu a půl ve vzduchu!  To znamená, že máte k dispozici dostatek času na pořízení dokonalých snímků a videí bez zbytečného čekání na nabíjení.

Cena: 16 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: skladem
Koupit
Technické parametry

NEUVĚŘITELNÁ VÝDRŽ - Bezpochyby dron překvapuje neuvěřitelnou výdrží baterie, která umožňuje až 53 minut nepřetržitého letu na jedno nabití první baterie a dalších 33 minut na druhou baterii.

EXTRÉMNÍ DOSAH - Díky svému obrovskému dosahu obrazu a ovládání až 5 km, umožňuje dron pohodlné ovládání z velké vzdálenosti a současně sledování živého obrazu v reálném čase.

KVALITNÍ SNÍMKY A ZÁBĚRY - Odteď už jen kvalitní a profesionální snímky z vašich výletů a zážitků. Rozlišení 4K je obrazovým standardem, který přináší mnoho pozitivních funkcí a výhod.

BEZKARTÁČOVÉ MOTORY - Bezkartáčové motory jsou schopny generovat větší tah při menší spotřebě energie. Další výhodou bezkartáčových motorů je, že jsou mnohem tišší a méně náchylné k opotřebení.

AERIUM Hubsan Blackhawk 2
AERIUM Hubsan Blackhawk 2
AERIUM Hubsan Blackhawk 2
AERIUM Hubsan Blackhawk 2
AERIUM Hubsan Blackhawk 2

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace