Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM RC auto HOSHI SPEED RTR 1:10 modré

Terénní RC auto AERIUM HOSHI SPEED je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí auto pro zdolávání náročnějšího terénu, ale také na rychlou jízdu po zpevněném povrchu. Model je kompletně sestavený. Díky silnému a výkonnému elektromotoru, který dokáže vyvinout rychlost až 46 km/h a velké kapacitě baterie je možné s jednou baterií na jedno nabití jezdit až 20 minut. Balení obsahuje mimo jiné rovnou dva nabíjecí akumulátory (baterie), díky čemuž si na jedno nabíjení užijete dvojnásobnou dobu zábavy.

Cena: 4 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

1. Výkonný elektromotor a výborné odpružení

Model je osazen silným elektromotorem umístěným v nápravě auta. Díky pohonu všech kol 4x4 je auto téměř nezastavitelné. Jelikož se jedná o off-road auto, je vhodné zmínit také kvalitní odpružení přední i zadní nápravy, díky čemuž má auto velmi dobré jízdní vlastnosti při zdolávání terénu.

2. Odolný proti stříkající vodě ​

Model je odolný proti stříkající vodě. Díky tomu zažijete naprostou volnost pohybu bez ohledu, zda budete zdolávat sněhové závěje, nebo projedete kaluží. Jen pozor na velké množství vody, protože to neznamená, že je zároveň „vodotěsný“.

3. Vysoká přilnavost a plynulé ovládání ​

Ovládání modelu je proporcionální, lze tedy plynule regulovat jak zatáčení, tak i jízdu modelu. Superměkké pneumatiky o průměru 10,5 cm doslova obtečou každou překážku a tím zaručují maximální přilnavost.

AERIUM RC auto HOSHI SPEED RTR 1:10 modré

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace