Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM RM800 SMART

Robotická sekačka AERIUM RM800 SMART Zkroťte Vaši zahradu pořádnou, moderní a kvalitní robotickou sekačkou AERIUM RM 800 SMART. Zatímco sekačka bude pracovat, Vy můžete odpočívat po náročném pracovním týdnu, nebo se věnovat jiným věcem. Profesionální a kvalitní robotická sekačka se postará o bezstarostné udržování středních a větších zahrad, které potřebují častou úpravu. Mějte s pomocí robotické sekačky AERIUM RM 800 i Vy dokonalý trávník. Je to tak jednoduché!

Voděodolná robotická sekačka je vhodná i na menší členité travnaté plochy s velmi úzkým vymezeným prostorem, díky její baterii dokáže na jedno nabití sekat až 1 hodinu. Inovativní systém této robotické sekačky spočívá v tom, že se pohybuje v náhodném a spirálním sekání, výsledkem toho bude důkladně a úhledně posekaná tráva.

Cena: 19 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

BEZPEČNOST

Velice jednoduše přenosná robotická sekačka nabízí senzor zdvihu. Jakmile sekačku zvednete, přestane ihned automaticky fungovat, bezpečnost především!

DOBA NABÍJENÍ

Obrovským plusem je rychlé nabíjení, za hodinu nabíjení je robotická sekačka plně nabitá. V případě, že by se během sekání vybila, sama si zajede do nabíjecí stanice a po úplném nabití začne opět sekat, aby práci udělala.

VODĚODOLNOST

Nemějte obavy, že začne pršet a Vy nebudete moci robota vypnout. Robotická sekačka je z kvalitních voděodolných materiálů. Moderní a upravený trávník i za deště, nic není nemožné.

NÍZKÁ HLUČNOST

Robotickou sekačku můžete na trávu vypustit i když děti spí a mají například otevřené okna. O robotovi ani neuslyšíte, je opravdu velmi tichý.

AERIUM RM800 SMART
AERIUM RM800 SMART
AERIUM RM800 SMART
AERIUM RM800 SMART
AERIUM RM800 SMART

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace