Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM 4DRC M1 PRO GPS 6K - 2 baterie

Mezi spolehlive a velmi chytré drony s kamerou patří i tento létající RC model, který nabízí řadu vychytaných funkcí, které usnadňují ovládání a manipulaci. Komunikace s dronem je za pomoci ovladače na který snadno a jednoduše napojíte Váš telefon, který Vás bude informovat o průběhu letu. Senzory, které jsou na dronu připevněny Vás upozorní na možné nebezpečí v okolí dronu jako je nedostatečná vzdálenost od země, stromů či budov.

Jeho velikost, hmotnost a skládací konstrukce, Vám nabízí maximálně možné uskladnění , které může být téměř kdekoliv. Inovativní technologie, která u tohoto modelu byla navržena nabízí perfektní širokoúhlý duální objektiv. Výdrž dronu až 30 minut letu ve vzdálenosti až 2 km, mimo to nabízí jeho funkce i sledování GPS polohy. V případě, že by se dron vzdaloval, nebo by se někde zatoulal, vy jej můžete za pomoci telefonu opět najít.

Cena: 9 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

1. GPS polohování, zabezpečení proti ztrátě

Dron AERIUM 4DRC M1 PRO GPS 6K má v inovativním systému aplikovanou technologii GPS k určení polohy satelitu, která je zabudovaná v systému dronu. Tato funkce Vám umožní najít dron kdekoliv a kdykoliv, díky automatické inteligenci tak dosáhnete snadného návratu domů. Díky této funkci bude návrat dronu bezpečnější.

2. Kreativní prostor díky kvalitní 6K HD kameře Pan - Tilt

Kamera Pan - Tilt vám pomůže dosáhnout úhlu náklonu 110˚, zatímco svislý úhel fotografování je -90˚/+20 širokého úhlu. Dron má vybudovanou přední kameru, kterou doprovází dva laserové senzory. HD kamera nabízí duální objektiv, díky které budou vaše snímky, videa jasné a přirozené. Během 30ti minutového letu je dron schopný nepřetržitě natáčet úžasná HD videa rychlostí 25 snímků za sekundu. Na fotkách tak budou detailnější záběry v 6K HD (High Dynamic) kvalitě.

3. Snímky a videa ze všech stran, díky pohledu 360°

Tento velmi kvalitně provedený dron nezapomněl ani na kvalitní záběry z pohledu 360°, které využijete především při sportování, ale nejen u sportu zůstaneme. Natočte si své zimní sjíždění ze svahu nebo surfování u moře. Ukažte všem záběry vašeho oblíbeného koníčku, kraje, či příležitostných událostí. Mějte v albumu dechberoucí fotografie a videa s tímto dronem AERIUM 4DRC M1 PRO GPS.

4. Inteligentní rozpoznávání gesta

Nic už nemůže být snadnější! Automatické inteligentní rozpoznávání gest, které si sami v nastavení zvolíte. Dron při zachycení nastaveného gesta vytvoří automaticky snímek. Dron tak lze ovládat nejen přes ovladač, ale i přes gesta, která si nastavíte.

AERIUM 4DRC M1 PRO GPS 6K - 2 baterie
AERIUM 4DRC M1 PRO GPS 6K - 2 baterie
AERIUM 4DRC M1 PRO GPS 6K - 2 baterie
AERIUM 4DRC M1 PRO GPS 6K - 2 baterie

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace