Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM E999 4K Dual Camera - 2 baterie

Dron AERIUM E99 Pro 4K patří mezi jedny z kvalitnějších kvadrokoptér, v případě tohoto dronu jde i o velmi moderní elektronickou věc se čtyřmi rotory. Během velmi zábavného létání můžete s dronem dělat nejen snímky, ale můžete použít i jeho videokameru Pro 1080p pro natáčení z výšky.

Cestování je s tímto parťákem také velmi snadné, a to díky jeho rozkládací konstrukci, která je trojrozměrná, a tím je možné jeho tělo pohodlně poskládat a uložit, i na menší bezpečné místo. Při složení je tak miniaturní, že se vleze i na Vaši dlaň. Jeho inovativní technologie nabízí mnoho funkcí, jednou z nejoblíbenější je možnost mít snímky v reálném čase, nebo přidání hudby on-line.

Cena: 4 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

1. Duální 4K kamera

Vysoká kvalita a ostrost pořízených snímků a videozáznamů díky duální kameře. Čočka nabízí funkci ZOOM, díky které si můžete přiblížit objekt až 50x. Čočka kamery snímá pod nastavitelným úhlem 90 nebo 120 stupňů. Objektiv tohoto dronu je vybaven 4K stínovou čočkou, která tvoří snímky s ostrým obrazem bez jakéhokoliv zkreslení. Maximální kvalita videí 4K, maximální kvalita videozáznamu 1080P.

2. Snadné ovládání

Dron lze ovládat pomocí přiloženého dálkového ovládání, hlasových příkazů a pomocí gest. Pro pořízení snímku namiřte sevřenou pěst do čočky dronu, pro spuštění videozáznamu namiřte otevřenou dlaň taktéž do čočky dronu. Vzlet a přistání dronu lze ovládat pomocí stisknutí 1 tlačítka, taktéž otáčení dronu okolo své osy.

3. WIFI funkce

Díky WIFI funkci budete vidět v reálném čase snímky a video na svém mobilním telefonu, kde se budou data automaticky ukládat do vašeho mobilního úložiště. Ušetříte si tak práci s manuálním importem dat.

AERIUM E999 4K Dual Camera - 2 baterie
AERIUM E999 4K Dual Camera - 2 baterie
AERIUM E999 4K Dual Camera - 2 baterie

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace