Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM KAI MAX GPS 8K - 3 baterie

Při prohlížení fotek a videí z dronu AERIUM KAI MAX se budete cítit jako v obláčku. Kochejte se přírodou z ptačí perspektivy nohami na zemi. Patří mezi nejkvalitnější létající RC modely, co se týče kvality kamery, rychlosti a nabízených funkcí, které usnadňují ovládání během letu. Ovládání dronu je za pomoci ovladače s možností napojení na Vaše mobilní zařízení. Reaguje na senzory, které laserově rozpoznají překážky.

Fotografie a videa nabízí detailnější kvalitu obrazu a to ve 4K a 8K HD kvalitě, které se automaticky uloží do paměti vašeho mobilního zařízení.Technologie nabízí také funkci tříosého mechanického stabilizovaného náklonu, který je schopen působit proti pohybu, když se dron pohybuje dopředu a dozadu, převaluje se ze strany na stranu a také se otáčí doleva nebo doprava v povětrnostních podmínkách.

Cena: 10 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

1. GPS polohování

Dron AERIUM KAI MAX má aplikován technologii GPS k určení polohy satelitu, který je zabudovaný v systému dronu. Tato funkce umožňuje najít dron kdekoliv a kdykoliv, díky automatické inteligenci dosáhnete snadného návratu domů. Za pomoci lokalizace dronu bude jeho návrat bezpečnější. Navigační moduly, které se zapnou automaticky při zjištění, že je dron vybitý, poškozený nebo je mimo dosah manuálního ovladače.

2. Kreativní prostor

Dron má vybudované dvě kamery, a to přední a dolní HD kameru. Přední má duální objektiv, který koriguje vertikální chvění fotoaparátu. Díky tomuto objektivu budou vaše záběry jasné a přirozené. Na fotkách, či videích tak budou detailnější záběry v HD (High Dynamic) kvalitě.

3. Technologie 50x ZOOM

Technologie spočívá v tom, že 5x násobný optický zoom je rozšiřující až na 50x digitální, což umožňuje vytvářet snímky v maximálním rozlišení přiblížení a nemít tak fotografie rozmazané, či nečitelné.

4. Inteligentní následování

Nic už nemůže být snadnější! Automatické inteligentní následování, které si sami zvolíte v nastavení vašeho letounu. Dron při zachycení pohybu automaticky vytvoří snímek. Dron tak lze ovládat nejen přes ovladač, ale i přes nastavení, které dronu budou dávat pokyny pro vytvoření snímků.

AERIUM KAI MAX GPS 8K - 3 baterie
AERIUM KAI MAX GPS 8K - 3 baterie

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace