Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM KFPLAN Fun F1

Dron AERIUM KFPLAN Fun patří mezi jedny z nejzábavnějších kvadrokoptér. V případě tohoto dronu se jedná o velmi kompaktní elektronické zařízení se čtyřmi rotory. Během velmi zábavného létání můžete s dronem dělat nejen snímky, ale můžete použít i jeho videokameru pro natáčení z výšky.

Cestování je s tímto dronem také velmi snadné. Díky jeho kompaktním rozměrům je možné jeho tělo pohodlně uložit i na menší bezpečné místo. Dron je tak miniaturní, že se vejde i do dlaně. Jeho inovativní technologie nabízí mnoho funkcí. Jednou z nejoblíbenější je možnost sledovat snímky v reálném čase.

Cena: 2 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

1. Zvýšená ochrana a odolnost rotorů

Skvělou bezpečnostní funkcí, kterou dron disponuje, jsou mechanické kryty všech 4 rotorů. Tato ochrana zajistí maximální bezpečnost a výrazně sníží riziko mechanického poškození při pádu.

2. Jednoduchý vzlet, přistání a automatický návrat

Dálkový ovladač, který je samozřejmě součástí balení, obsahuje tlačítka, která umožňují jednoduchý vertikální pohyby dronu. S dronem je tedy možné jednoduše vzlétnout nebo přistát, přičemž dron disponuje také funkcí automatického návratu.

3. Duální kamera

Kromě primární přední kamery s nastavitelným úhlem pohledu dron disponuje také spodní kamerou, která slouží k monitorování a zachycování prostředí pod sebou.

AERIUM KFPLAN Fun F1
AERIUM KFPLAN Fun F1
AERIUM KFPLAN Fun F1

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace