Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM SG MAX GPS - 2 baterie

Model AERUM SG MAX obsahuje GPS, díky které se dron vrátí na místo vzletu. Ať už při nízkém stavu baterie nebo když ztratí signál, zmáčknutím jednoho tlačítka se vrátí zpět. Je vybaven funkci, která umožňuje vyhýbání se překážkám. K téhle funkci využívá laser, který je umístěn v přední části. Jakmile se před ním nachází překážka ihned zastaví a není schopen posunout se vpřed.

Dron je také možné propojit pomocí mobilní aplikace s mobilním telefonem, což Vám umožní sledovat dění dronu z pohodlí Vaší obrazovky. Dron letí dle předem nastavené trasy a díky tomu se vy můžete maximálně věnovat pozorování, toho co se snímá.

Cena: 11 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

1. Hodí se do exteriéru i interiéru

Dá se nastavit do režimu vznášení v určité poloze, abyste dosáhli maximální odolnosti proti větru a vzdušné stability. Ovšem i při náhodném větru či slunci vznikají díky zaostření hlavní čočky snímky jako při záběru z filmu.

2. Laserové vyhýbání o 360°

Při putování mezi stromy či budovami je flexibilní jako pták. Dokáže se překážkám vyhnout i v obtížných situacích či v noci. Skenuje si okolí a díky tomu se dokáže skvěle vyhýbat.

3. Přenáší kvalitní 4K fotografie

Tento model obsahuje technologii přenosu 4K obrazu s vysokým rozlišením.

AERIUM SG MAX GPS - 2 baterie
AERIUM SG MAX GPS - 2 baterie
AERIUM SG MAX GPS - 2 baterie

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace