Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

Olimpia Splendid Dolceclima Aria 8

Olimpia Splendid Aria 8 je nejkompaktnější přenosná klimatizace v této řadě, která nabízí letní pohodlí. Díky kolečkům a boční rukojeti můžete jednoduše klimatizace přemisťovat, kde se vám zachce, můžete si ji vzít s sebou prakticky kdekoliv! Estetický dojem modelu Dolceclima Aria 8 v prostoru  je minimální, a to i v případě svítivého špičkového dotykového ovládacího panelu. Design zařízení je velmi nenápadný a univerzální. Zařízení je velice malé a nenápadné, zároveň velmi výkonné. Výška přístroje činí 68 cm, šířka činí 31 cm, celková váha zařízení je pouze 22 kg!  Lepšímu rozptylu chladného vzduchu pomáhají lamely směrované nahoru. Zařízení je vybaveno praktickým prachovým filtrem.

Cena: 10 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Návod Katalog Koupit
Technické parametry

1. Lehká instalace a kompaktní rozměry

Díky přehlednému návodu bude pro každého instalace klimatizace hračka! K instalaci můžete využít záklopka, která je vhodná pro instalaci do zdi, nebo skla. Dále je k dispozici lišta pro instalaci klimatizace do výsuvného, nebo posuvného okna. Díky velmi kompaktním rozměrům a svému nenápadnému designu je klimatizace vhodná do každého prostoru.

2. Dotykový displej a dálkový ovladač

Klimatizace má přehledný dotykový displej, díky, kterému je dobře ovladatelná. Na dotykovém displeji je k vidění teplota chlazení, režim klimatizace a funkce klimatizace. Součástí klimatizace je i ovladač s infračerveným světlem, díky kterému budete moci klimatizaci na dálku ovládat klidně z pohodlí pohovky.

3. Energetická účinnost chlazení, větrání a odvlhčování

Klimatizace má špičkovou energetickou účinnost, kdy u chlazení splňuje energetickou třídu A. Použité přírodní chladivo R290 zvyšuje výkonnostní faktor spotřebiče a snižuje jeho potenciální dopad na globální oteplování.

4. Funkce autorestartu

Po výpadku proudu se klimatizace opět zapne v původním nastavení. Díky speciální ochranné fázi kompresoru, která jej nechává vypnutý po dobu 3 minut při každém startu, se nemusíme bát, že byste klimatizaci poškodili. Zařízení tak lze spouštět pomocí automatizovaného odpojení či připojení.

5. Režim SLEEP a časovač

Díky funkci 24 hodinového režimu si můžete užívat příchod do předem vychlazené místnosti v parném létě.

6. Bohaté příslušenství

Součástí balení klimatizace je záklopka, která je vhodná pro instalaci do zdi, nebo skla, lišta k instalaci klimatizace do výsuvného, nebo posuvného okna, hadice pro výstup vzduchu, dálkový ovladač, kolečka a boční úchyt pro snadné přemisťování zařízení.

Olimpia Splendid Dolceclima Aria 8
Olimpia Splendid Dolceclima Aria 8
Olimpia Splendid Dolceclima Aria 8

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace