Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM VAC 100 SMART

Čištění oken, skleněných povrchů nebo obkladů nebylo nikdy jednodušší. AERIUM VAC100 SMART  je robotický čistič na okna pro dokonalé čištění oken a skel. Přístroj je možné ovládat dálkovým ovládáním.

Díky elegantnímu vzhledu a velmi výkonnému motoru se robotický čistič oken AERIUM VAC100 SMART řadí mezi nejúčinnější robotické pomocníky na úklid oken.  AERIUM VAC100 SMART rychle a precizně vyčistí i různé druhy skleněných povrchů pomocí dvou speciálních utěrek z mikrovlákna ve svislé i vodorovné poloze. Díky systému Smart Window můžete robota použít i na různé povrchové tloušťky, jako jsou zdvojená okna a zrcadla.

Cena: 5 490 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

OCHRANA PROTI PÁDU​

Před nečekaným pádem a poškozením chrání robotického čističe oken kromě senzorů také bezpečnostní lano, které je součástí každého balení.

DOKONALÉ ČIŠTĚNÍ​

Za pomoci speciálních utěrek z mikrovlákna s nanostrukturou budou vaše okna čisté a vyleštěné. Každý, kdo alespoň jednou myl okna ví, jak těžké je docílit krásně naleštěných skel.

INTELIGENTNÍ OVLÁDÁNÍ​

Tato funkce je skvělým a přínosným plusem především při práci robota ve výškách, či nebezpečných místech. Robot je napojený na bezpečnostní lanko, a vy si za pomoci dálkového ovládání můžete nastavit jak robot bude při práci postupovat.

ZÁLOŽNÍ BATERIE

Robotický čistič je vybaven záložní UPS baterií, která zajišťuje ochranu proti pádu i v případě náhlého výpadku elektrického proudu. Baterie však neslouží pro trvalý provoz zařízení, k tomu je přístroj vybaven adaptérem a kabelem dostatečné délky.

AERIUM VAC 100 SMART
AERIUM VAC 100 SMART
AERIUM VAC 100 SMART
AERIUM VAC 100 SMART
AERIUM VAC 100 SMART

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace