Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM L900 GPS 4K černý - 2 baterie

Model AERIUM L900 obsahuje GPS, díky které se dron vrátí na místo vzletu. Ať už při nízkém stavu baterie nebo když ztratí signál, automaticky se vrátí zpět. Tento model je velmi lehký a po složení se dá snadno sbalit do batohu, takže je vhodný na jakékoliv výlety.

Díky dálkovému ovládání lze zapnout kameru na dálku, což je mnohem pohodlnější, rychlejší a umožňuje vidět svět z více úhlů. Dron je možné propojit pomocí mobilní aplikace s mobilním telefonem, což Vám umožní sledovat dění dronu z pohodlí Vaší obrazovky. Dron letí dle předem nastavené trasy a díky tomu se vy můžete maximálně věnovat pozorování toho, co se snímá.

Cena: 7 490 Kč vč. DPH
Dostupnost: skladem
Koupit
Technické parametry

1. Malý a snadno přenosný

Hmotnost těla dronu je podobná jako u mobilního telefonu. Splňuje hmotnostní požadavky pro mikrodrony. Po skončení letu se dá snadno složit a sbalit do batohu. Letecký fotografický dron L90 vnáší do malého těla silný letový výkon. Může vás doprovázet kdekoliv na cestách pomocí aplikace, která umožňuje svobodně létat, tvořit a objevovat krásu okolí.

2. Rychlá a snadná manipulace

Přepracovaný L90 přináší jednoduché ovládání, které umožní létání i nezkušenému jedinci. Brzy se jej naučí ovládat opravdu každý. Model AERIUM L900 obsahuje GPS, díky které se dron vrátí na místo vzletu. Ať už při nízkém stavu baterie nebo když ztratí signál, automaticky se vrátí zpět.

3. Dálkově nastavitelná kamera

Po kliknutí na tlačítko MV na ovládací stránce vstoupíte do rozhraní a můžete snadno upravovat video, smazat záběry a přidávat hudbu do vašeho videa. Pomocí dálkového ovládání můžete nastavovat kameru i na dálku. Což je pohodlnější a rychlejší.

4. Přenos HD obrazu ve vysoké kvalitě

Tento model obsahuje technologii přenosu 5G obrazu s vysokým rozlišením. Dálkový ovladač můžete ponechat složený, což usnadňuje skladování. Jednoduše můžete přibližovat a následně i oddalovat snímek a tím jasně vidět detaily daného záběru.

AERIUM L900 GPS 4K černý - 2 baterie
AERIUM L900 GPS 4K černý - 2 baterie
AERIUM L900 GPS 4K černý - 2 baterie

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace