Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

Olimpia Splendid Dolceclima 10 HP Wi-Fi

Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima 10 HP Wi-Fi je cenově dostupný a kompaktní model s digitálním termostatem a několika provozními módy, včetně odvlhčovacího módu a funkce přitápění. Klimatizace je vyrobena italskou společností Olimpia Splendid a má malé rozměry podobné odvlhčovačům. Lamely směrované nahoru pomáhají s lepším rozptylem chladného vzduchu.

Při používání oceníme automatický mód, který reguluje výkon podle aktuální teploty v místnosti. Přístroj umí také samostatně odvlhčovat a má automatický výparník kondenzátu.

Ovládání usnadňuje dálkový ovladač, který je součástí balení. Manipulaci pak boční úchyty a kolečka. Samozřejmostí je funkce autorestartu, která automaticky znovu zapne přístroj při výpadku proudu. Klimatizace má také časovač na 24 hodin a ovládání pomocí Wi-Fi.

Cena: 14 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Návod Katalog Koupit
Technické parametry

V čem klimatizace Dolceclima 10 HP Wi-Fi vyniká?

1. Kompaktní rozměry - Tato mobilní klimatizace patří mezi menší mobilní klimatizace na trhu. Výška 70,5 cm a šířka 35 cm představuje snížení celkových rozměrů o 25 % ve srovnání s tradičními modely. Kromě toho váží pouhých 23 kg, což umožňuje snadné přenášení.

2. Funkce chlazení a odvlhčování - Mobilní klimatizační jednotka nabízí uživatelům možnost chlazení, odvlhčování a přitápění v jednom zařízení. Chlazení v letních měsících umožňuje udržovat místnost v příjemné teplotě, přičemž funkce odvlhčování pak umožňuje odstraňovat vlhkost vzduchu, čímž pomáhá udržovat místnost suchou a zdravou. Funkci přitápění zase oceníte během chladnějších dnů.

3. Časovač a funkce autorestartu - Klimatizace je vybavena časovačem, který umožňuje nastavit automatické vypnutí v určitém čase, a to až na 24 hodin. Tuto funkci lze využít například k úsporám energie a ke snížení nákladů na provoz klimatizace. Mimo jiné má klimatizace také funkci autorestartu, která umožňuje, aby se po výpadku proudu automaticky restartovala v posledním nastaveném režimu. Funkce autorestartu zajišťuje, že klimatizace bude ihned po výpadku proudu opět fungovat bez nutnosti ručního restartu.

Olimpia Splendid Dolceclima 10 HP Wi-Fi

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace