Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

Olimpia Splendid Dolceclima Compact 8 MWB

Malá mobilní klimatizace DOLCECLIMA Compact 8 MWB je cenově dostupný a kompaktní model s digitálním termostatem a několika provozními módy, včetně odvlhčovacího módu. Klimatizace je vyrobena italskou společností Olimpia Splendid a má malé rozměry podobné odvlhčovačům. Lamely směrované nahoru pomáhají s lepším rozptylem chladného vzduchu.

Při používání oceníme automatický mód, který reguluje výkon podle aktuální teploty v místnosti. Přístroj umí také samostatně odvlhčovat a má automatický výparník kondenzátu.

Ovládání usnadňuje dálkový ovladač, který je součástí balení. Manipulaci pak boční úchyty a kolečka. Samozřejmostí je funkce autorestartu, která automaticky znovu zapne přístroj při výpadku proudu. Klimatizace má také časovač na 24 hodin.

Cena: 9 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: skladem
Návod Katalog Koupit
Technické parametry

V čem klimatizace Dolceclima Compact 8 MWB vyniká?

1. Kompaktní rozměry - Klimatizace z řady COMPACT patří mezi nejmenší mobilní klimatizace na trhu. Výška 66 cm a šířka 33 cm představuje snížení celkových rozměrů o 25 % ve srovnání s tradičními modely. Kromě toho váží pouhých 21,8 kg, což umožňuje snadné přenášení.

2. Funkce chlazení a odvlhčování - Mobilní klimatizační jednotka nabízí uživatelům možnost chlazení a odvlhčování v jednom zařízení. Chlazení v letních měsících umožňuje udržovat místnost v příjemné teplotě, přičemž funkce odvlhčování pak umožňuje odstraňovat vlhkost vzduchu, čímž pomáhá udržovat místnost suchou a zdravou.

3. Časovač a funkce autorestartu - Klimatizace je vybavena časovačem, který umožňuje nastavit automatické vypnutí v určitém čase, a to až na 24 hodin. Tuto funkci lze využít například k úsporám energie a ke snížení nákladů na provoz klimatizace. Mimo jiné má klimatizace také funkci autorestartu, která umožňuje, aby se po výpadku proudu automaticky restartovala v posledním nastaveném režimu. Funkce autorestartu zajišťuje, že klimatizace bude ihned po výpadku proudu opět fungovat bez nutnosti ručního restartu.

4. Další vlastnosti - Další vlastnosti: 2 rychlosti ventilátoru, Režim SLEEP, Ovládání s LCD displejem, Ekologické chladivo R290, Energetická třída A, Madla a kolečka pro snadné přenášení, Automatický výparník

Olimpia Splendid Dolceclima Compact 8 MWB
Olimpia Splendid Dolceclima Compact 8 MWB
Olimpia Splendid Dolceclima Compact 8 MWB

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace