Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

Olimpia Splendid CALDO SKY G WIFI

Keramické topidlo Olimpia Splendid CALDO SKY G WIFI kombinuje jednoduchý vzhled s potěšením z rychlého nástupu tepla díky účinnému keramickému topnému článku a silnému ventilátoru. Praktické a odolné topidlo mimo jiné disponuje možností nastavení požadovaného výkonu, digitálním termostatem a časovačem.

Díky topnému výkonu až 2 kW, který se řadí mezi největší výkony z kategorie malých a středních topidel, vyhřeje například i obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice a podobně. Výhodou je také umístění na stěnu, díky čemuž bude rozptyl tepla rovnoměrný, a navíc nebude topidlo zbytečně zabírat prostor na podlaze.

 

Cena: 2 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

V čem CALDO SKY G WIFI vyniká?

1. Velký výkon - S výkonem 2000 W a silným ventilátorem se topidlo postará o perfektní distribuci tepla po místnosti. Nastavení výkonu umožňují 3 režimy: pouze ventilátor / 1000 W / 2000 W. Další velkou výhodnou je umístění topidla na stěnu.

2. Keramický topný článek - Základem topidla je karbonový topný článek, který je umístěn v keramickém pouzdru. Výsledkem je příjemné sálavé teplo, které se rovnoměrně rozprostře po celé místnosti. Výhodou systému je velmi rychlý teplotní nástup a tepelná setrvačnost keramického pouzdra, které sálá teplo ještě určitý čas po vypnutí topného systému.

3. Ovládání pomocí Wi-Fi - Integrovaný Wi-Fi modul umožní připojit topidlo na internet a ovládat jej vzdáleně prostřednictvím mobilní aplikace OS HOME (Andorid/iOS). Díky tomu budete mít teplo domova vždy pod kontrolou!

4. Další funkce - Jako další funkce jistě oceníte: Digitální termostat (možnost nastavení požadované teploty od 18°C do 45°C), dotykový displej, dálkový ovladač, časovač (týdenní nastavení), ochrana proti přehřátí, detekce otevřeného okna, funkce AUTO-SWING, nízká hlučnost, dvě barevná provedení

Olimpia Splendid CALDO SKY G WIFI

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace