Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

Olimpia Splendid CALDORAD 9TT

Olejový radiátor Olimpia Splendid Caldorad 9TT vás zahřeje v zimních obdobích doma, na chalupě nebo v jiných prostorách. Speciálně navržené tělo tohoto radiátoru vytváří rovnoměrné a dlouhotrvající teplo, čímž je vhodný i pro větší prostory.

Caldorad je díky ECO funkci také velice úsporný. Nastavitelný termostat udržuje požadovanou teplotu, čímž snižuje spotřebu energie a zvyšuje komfort. Jednou z největších výhod olejového radiátoru je absolutní ticho.

Cena: 3 490 Kč vč. DPH
Dostupnost: skladem
Koupit
Technické parametry

1. Vyhřeje i větší místnosti​

Díky speciálně navrženému tělu, radiátor dokáže rovnoměrně vyhřát i větší místnosti. Výkon tohoto přístroje se dá také regulovat pomocí termostatu na přístroji. Tepelný výkon tohoto přístroje je až 1500 W, přičemž jej lze nastavit ve třech úrovních výkonu (1000 / 2000 / 2400 W).

2. Extra tichý​

Pokud sháníte opravdu tichý a výkonný radiátor (např. do ložnice), tak je Caldorad jasnou volbou. Přístroj neprodukuje téměř žádný zvuk a tudíž se řadí mezi extra tichá topidla.

3. Kompaktní rozměry

Caldorad je velice kompaktním přístrojem se snadným přemístěním díky kolečkům kdekoliv po místnosti.

Olimpia Splendid CALDORAD 9TT

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace