Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM AERIUM HX8 350 W černá

Skládací elektrokoloběžka s výkonem 350 W, dojezdová vzdálenost až 45 km, maximální rychlost 25 km/h, vyjímatelná baterie, nosnost 100 kg

Hledáte dopravní prostředek, který vás snadno, rychle a bez námahy převeze, kamkoliv potřebujete? Pak je pro vás elektrokoloběžka Aerium HX8 jako dělaná!

Patří mezi nejlepší elektrokoloběžky, co se týče kombinace výkonu, rychlosti a výdrže baterie. Výkonná rekuperační SMART baterie zkombinovaná s vysoce výkonným elektromotorem přináší dojezdovou vzdálenost v rozmezí 30 až 45 kilometrů. Záleží, jak moc budete mít naspěch.

Navíc je extrémně odolná, velmi lehká a díky skládací konstrukci umožňuje snadné uskladnění v práci nebo kdekoliv jinde, kam s ní vyrazíte. 

Cena: 14 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: skladem
Koupit
Technické parametry

VELKÁ KOLA

Nespornou výhodou elektrokoloběžky AERIUM HX8 jsou velká 10 palcová kola, díky kterým bude jízda mírným terénem o poznání pohodlnější!

VYJÍMATELNÁ BATERIE

Díky jedinečnému systému umístění lze baterii snadno vyjmout. Pokud ke koloběžce dokoupíte náhradní baterie, nemusíte se zdržovat dobíjením koloběžky, ale stačí pouze vyměnit vybitou baterii a pokračovat v jízdě!

SNADNÁ MANIPULACE

Nenechte se omezovat prostorem! Lehká konstrukce a jednoduchý systém skládání umožňuje komfortní manipulaci a transport, ať už vyrážíte kamkoliv.

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST

Výkonný elektromotor umožňuje dosažení rychlosti až 25 km/h, a tak vás všude dopraví včas, i když jste ve skluzu.

AERIUM AERIUM HX8 350 W černá
AERIUM AERIUM HX8 350 W černá
AERIUM AERIUM HX8 350 W černá

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace