Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

AERIUM T350 PRO

Zvažujete-li praktický a rychlý dopravní prostředek, který vás bez námahy přesune na vámi požadované místo, pak je elektrokoloběžka AERIUM T350 PRO černá tou správnou volbou! Tato výkonná a kompaktní elektrokoloběžka vám umožní v pohodlí a bez námahy dosáhnout maximální rychlosti 25 km/h (s možností odblokování až na 33 km/h), čímž se stává ideálním dopravním prostředkem pro vaše každodenní dojíždění, rekreační výlety nebo prozkoumávání okolí.

Elektrokoloběžka AERIUM T350 PRO se řadí mezi špičkové produkty na trhu díky dokonalé kombinaci výkonu, rychlosti a výdrže baterie. Díky výkonné rekuperační SMART baterii a efektivnímu elektromotoru s ní můžete překonávat vzdálenosti kolem 25 až 35 kilometrů na jedno nabití.

Elektrokoloběžka je navíc velmi odolná, lehká a díky skládací konstrukci snadno skladovatelná a přenositelná, ať už jste v práci nebo na cestách.

Cena: 10 990 Kč vč. DPH
Dostupnost: skladem
Koupit
Technické parametry

ZVÝŠENÁ NOSNOST - Dokonce i s vyšší váhou to pro vás není problém! Díky zesílené konstrukci elektrokoloběžky dosahuje její nosnost až 120 kg.

SMART APLIKACE - Tato koloběžka není jenom praktická, ale také inteligentní! Po propojení s mobilní aplikací je možné nastavit jízdní režim, zobrazit aktuální polohu nebo ujetou vzdálenost.

LEHKÁ KONSTRUKCE - Díky použití hliníkové slitiny je rám elektrokoloběžky lehký, avšak zároveň odolný.

MAXIMÁLNÍ RYCHLOST - Díky výkonnému elektromotoru můžete dosáhnout rychlosti až 33 km/h, což vám zajistí, že vás elektrokoloběžka přepraví kamkoliv včas, i když je situace hektická.

AERIUM T350 PRO
AERIUM T350 PRO
AERIUM T350 PRO

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace