Olimpia-Splendid.cz tel.: +420 216 216 008

Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi

Designový a tichý odvlhčovač Aquaria 20P Wi-Fi je to nejlepší, co si pro nás připravila italská značka Olimpia Splendid v sortimentu domácích odvlhčovačů. Maximální příkon režimu odvlhčování 370 W z něj činí jeden z nejúspornějších přístrojů ve své třídě.

Kondenzát jímá velká nádobka o objemu 5 l nebo jej lze odvádět samospádem přiloženou hadičkou. Obsluhu usnadňuje digitální displej s hygrostatem, který automaticky udržuje nastavenou relativní vlhkost vzduchu a integrovaná funkce pro vzdálené ovládání přístroje prostřednictvím Wi-Fi. Hadička pro odvod kondenzátu samospádem je součástí balení (1 m). V případě zájmu Vám hadičku o potřebných rozměrech rádi dodáme.

Cena: 8 390 Kč vč. DPH
Dostupnost: není skladem
Koupit
Technické parametry

1. Silent systém - S maximální hlučností pouhých 38 dB boří středně výkonné odvlhčovače Olimpia Splendid předsudky spojené s kompresorovou technologií. Hlučnost přístroje je snížena minimálně o 10% oproti klasickým odvlhčovačům.

2. Digitální displej - Ovládat přístroj je velmi snadné. Pomocí tlačítek navolíme požadovanou vlhkost vzduchu. Přístroj se bude zapínat jen, když vlhkost vzduchu přesáhne nastavenou hladinu. Podsvícený LED displej nás krom vlhkosti informuje i o teplotě v místnosti.

3. Filtrace vzduchu - Díky prachovému, uhlíkovému a HEPA filtru, které jsou součástí balení, pracuje odvlhčovač částečně také jako čistička vzduchu.

4. Ovládání přes Wi-Fi - Novinkou letošního modelu je možnost ovládání pomocí Wi-Fi. Do Vašeho mobilního telefonu si pouze stáhnete aplikaci Olimpia Splendid a pak již pohodlně ovládáte Vaše zařízení odkudkoliv chcete. Pro chytrá zařízení je ke stažení zdarma pro na Google Play i App Store.

Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi
Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi
Olimpia Splendid Aquaria 20P Wi-Fi

Provozovna Praha
Areál Stazap C1/24, Tiskařská 12, Praha 10 - Malešice
tel.: +420 216 216 008

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace